II JFF

II JURAJSKI FESTIWAL FOTOGRAFICZNY – FOTO FASHION & ART

Przed nami druga edycja Jurajskiego Festiwalu Fotograficznego.

Poniżej przedstawiamy krótki opis projektu

Festiwal wystartował w 2014 r. dzięki grupie przyjaciół z zawierciańskiego Stowarzyszenia Jurassic Photo Team. Pasja, kreatywność i zaangażowanie organizatorów pozwoliły stworzyć I JFF.

Tegorocznym tematem przewodnim będzie Fotografia modowo-artystyczna. Będzie bajkowo, tajemniczo i kreatywnie. W programie przewidziano m.in.: wykłady, warsztaty, prezentacje sprzętu, obróbkę graficzną i wydruki.

II JFF

Impreza odbędzie się w Hotelu Fajkier Wellness&SPA w Lgocie Murowanej k/Kroczyc. Liczba miejsc została ograniczona do 140. Udział jest bezpłatny, a o uczestnictwie zdecyduje kolejność rezerwacji.

Do realizacji nowego projektu zaproszono stylistów, wizażystów, artystów i fotografów. Wśród trenerów i szkoleniowców pojawią się m.in.: Igor Stanisławski, Marcin Bójko, Robert Woźniak, Magdalena Tarach, Katarzyna Niemiec, Grzegorz Szafruga, Łukasz Jungto, Marcin Woźniak. Gwiazdą Festiwalu będzie Marta Voodica Ciosek.

Jednocześnie w okresie 15.01-13.02.2015 prowadzony jest Konkurs Fotograficzny, którego tematem jest ”Niezwykły portret” nawiązujący do tematyki II JFF. Ogłoszenie wyników odbędzie się 21 lutego podczas Festiwalu.