WARSZTATY FILMOWE
podczas 10 Jurajskiego Festiwalu Fotograficznego 2023
(23-26.02.2023)

PROWADZĄCY:
Wiktor Bruchal – Ambasador Patona Polska
Andrzej Rajkowski – Ambasador Sony
Wiktor Obrok – offmaster.pl
Kamil Atylla Lemie – Aktor
zagrał m.in. w:
Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie
Król Artur: Legenda miecza
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

PROGRAM WARSZTATÓW

ZAPISY (liczba miejsc 15)

PAKIETY

PAKIET ZŁOTY – 1200 zł – pokój 2,3,4,5,6 os –  nocleg w pokojach wieloosobowych + wyżywienie
WARSZTATY TEORETYCZNE oraz WARSZTATY PRAKTYCZNE

PAKIET SREBRNY – 800 zł – bez noclegu z wyżywieniem
WARSZTATY TEORETYCZNE oraz WARSZTATY PRAKTYCZNE

PAKIET BRĄZOWY – 600 zł – WARSZTATY TEORETYCZNE oraz WARSZTATY PRAKTYCZNE

________________________________________________________

Wiktor Obrok

Założyciel Niezależnej Szkoły Filmowej OFFmaster, filmowiec, fotograf. W branży pracuje od 15 lat. Prowadzi własne studio filmowe, realizuje filmy reklamowe, krótkometrażowe i eventowe.
Wykładowca przedmiotu „Spoty i Filmy Reklamowe” na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II. Uczestniczył w realizacji wielu produkcji filmowych jako reżyser, autor zdjęć i montażysta.
Współpracuje z Grupą Filmową Darwin i Plenerami Film Spring Open. Prowadzi kanał na YT OFFmaster ONline. Od 2014 roku prowadzi szkolenia dla filmowców profesjonalnych.

Strona prowadzącego: https://www.facebook.com/OFFmasterNSF   /   https://offmaster.pl/

________________________________________________________

Andrzej Rajkowski

Jest 39-letnim reżyserem, operatorem obrazu i filmowcem zajmującym się filmami dokumentalnymi, teledyskami oraz reklamami i programami telewizyjnymi. Ukończył Szkołę Filmową w Łodzi i utrzymuje stypendium na kierunku Nauki stosowane na Uniwersytecie Vaasa w Finlandii. Jest związany zawodowo z marką Sony od 15 lat — zaczynał od systemów analogowych Betacam, po czym przeszedł na DVCAM, Digital Betacam oraz XDCAM SD/HD. Aktualnie używa kamer F55, FS5, FS7, FX9 i Venice oraz aparatów Alpha. Specjalizuje się w pracy w trudnych i ekstremalnych warunkach oraz często reżyseruje własne filmy dokumentalne. W ostatnich latach prowadził szkolenia medialne dla osób występujących publicznie przed kamerą. Za swoje osiągnięcia w kinematografii otrzymał wiele nagród (np. nagrodę Telewizji Polskiej oraz w ramach Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film). Czas wolny lubi spędzać na robieniu zdjęć i filmowaniu za pomocą niezawodnego aparatu RX100.

https://www.sony.pl/alphauniverse/video-creators/andrzej-rajkowski
https://www.instagram.com/osiem_dwa/

_____________________________________________________________

Wiktor Bruchal

Filmowiec i fotograf, w wolnych chwilach malarz. Absolwent Intermediów krakowskiej ASP, studiował reżyserię na Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Na przestrzeni ostatnich lat współpracował m.in. z agencjami DDB i Ogilvy oraz firmami tj. McDonald’s, Ford czy L’Oréal-UNESCO. Obecnie związany z Fujifilm Polska. Prywatnie, pod marką LIFE IS BRUCHAL, realizuje reklamy, tworzy komercyjne formy dokumentalne oraz pracuje nad pełnometrażowym dokumentem o czeskiej muzyce elektronicznej. Z zamiłowania podróżnik, od czasu do czasu współprowadzący warsztaty foto i wideo w najpiękniejszych zakątkach na świecie, m.in. w Mongolii, na Sumatrze czy Madagaskarze.

https://vimeo.com/lib/videos   /   https://www.instagram.com/lifeisbruchal/

_____________________________________________________________

Kamil Atylla Lemie

Polski aktor oraz model. Jest także kaskaderem, pielęgniarzem, nauczycielem i artystą cyrkowym, tancerzem, pisarzem, sportowcem wielozadaniowym, poetą, dziennikarzem i producentem. Studiował aktorstwo w Polskiej Szkole Filmowej (PWSFTviT) i kaskaderstwo w Polskiej Akademii Kaskaderskiej „Dziuniek” pod kierunkiem Władysława Barańskiego. Pracował nad wieloma różnorodnymi projektami medialnymi na całym świecie, od Finlandii, Polski po Rosję, Mongolię, Arabię, Nowy Izrael i Wielką Brytanię.

Zagrał m.in w: Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, Król Artur: Legenda miecza, Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

https://www.instagram.com/kamillemie.official/?hl=pl
https://www.imdb.com/name/nm2630567/