WF 10 JFF 2023

WARSZTATY FILMOWE
podczas 10 Jurajskiego Festiwalu Fotograficznego 2023
(23-26.02.2023)

PROWADZĄCY:
Wiktor Bruchal – Ambasador Patona Polska
Krystian Artur Bielatowicz – Ambasador Panasonic

Tomasz Gładys – Ambasador Sony
Wiktor Obrok – offmaster.pl
Kamil Atylla Lemie – Aktor
zagrał m.in. w:
Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie
Król Artur: Legenda miecza
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

PROGRAM WARSZTATÓW

ZAPISY (liczba miejsc 15)

PAKIETY

BRAK MIEJSC PAKIET ZŁOTY – 1200 zł – pokój 2,3,4,5,6 os –  nocleg w pokojach wieloosobowych + wyżywienie
WARSZTATY TEORETYCZNE oraz WARSZTATY PRAKTYCZNE

BRAK MIEJSC PAKIET SREBRNY – 800 zł – bez noclegu z wyżywieniem
WARSZTATY TEORETYCZNE oraz WARSZTATY PRAKTYCZNE

PAKIET BRĄZOWY – 600 zł – WARSZTATY TEORETYCZNE oraz WARSZTATY PRAKTYCZNE

________________________________________________________

Wiktor Obrok

Założyciel Niezależnej Szkoły Filmowej OFFmaster, filmowiec, fotograf. W branży pracuje od 15 lat. Prowadzi własne studio filmowe, realizuje filmy reklamowe, krótkometrażowe i eventowe.
Wykładowca przedmiotu „Spoty i Filmy Reklamowe” na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II. Uczestniczył w realizacji wielu produkcji filmowych jako reżyser, autor zdjęć i montażysta.
Współpracuje z Grupą Filmową Darwin i Plenerami Film Spring Open. Prowadzi kanał na YT OFFmaster ONline. Od 2014 roku prowadzi szkolenia dla filmowców profesjonalnych.

Strona prowadzącego: https://www.facebook.com/OFFmasterNSF   /   https://offmaster.pl/

________________________________________________________

Tomasz Gładys

Tomasz Gładys – rocznik 1977, z wykształcenia informatyk, z zamiłowania przyrodniczy operator filmowy. Przyrodnik, konstruktor platform kamerowych pozwalających na realizację nietypowych ujęć filmowych. Pracujący na sprzęcie filmowym marki Sony. Współpracuje z produkcjami takimi jak National Geographic,  i BBC.

https://tomaszgladys.com
_____________________________________________________________

Wiktor Bruchal

Filmowiec i fotograf, w wolnych chwilach malarz. Absolwent Intermediów krakowskiej ASP, studiował reżyserię na Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Na przestrzeni ostatnich lat współpracował m.in. z agencjami DDB i Ogilvy oraz firmami tj. McDonald’s, Ford czy L’Oréal-UNESCO. Obecnie związany z Fujifilm Polska. Prywatnie, pod marką LIFE IS BRUCHAL, realizuje reklamy, tworzy komercyjne formy dokumentalne oraz pracuje nad pełnometrażowym dokumentem o czeskiej muzyce elektronicznej. Z zamiłowania podróżnik, od czasu do czasu współprowadzący warsztaty foto i wideo w najpiękniejszych zakątkach na świecie, m.in. w Mongolii, na Sumatrze czy Madagaskarze.

https://vimeo.com/lib/videos   /   https://www.instagram.com/lifeisbruchal/

_____________________________________________________________

Krystian Bielatowicz

Krystian Bielatowicz jest filmowcem i fotografem. Od 2000 roku rozwija swój język dokumentalisty, współpracując na przestrzeni tych lat m. in. z National Geographic, Polityka, Panasonic, Nikon, agencjami reklamowymi i wieloma innymi markami. Jako założyciel LIGHT KEEPER (produkcje filmowe) realizuje różne formy dokumentalne na rynku komercyjnym.
Od 2009 roku pracuje nad długoterminowym projektem BEHIND THE MASK, dotyczącym szamanizmu i fizyki kwantowej. Fotografie z Peru, Meksyku i Gwatemali zostały opublikowane w kolekcjonerskiej książce o tym samym tytule. Obecnie zbiera materiały do filmu dokumentalnego.
Jest wykładowcą w ZPAF i ambasadorem Panasonic Polska. Edukuje z filmu i fotografii od 2008 roku. Prowadzi kameralne fotoekspedycje do Ameryki Łacińskiej.

Temat wykładu: Dokument filmowy. 
Krystian opowie o pracy nad dokumentami autorskimi oraz komercyjnymi. Dowiecie się o kulisach powstawania krótkich form dokumentalnych realizowanych w Meksyku, w Islandii, na Kamczatce i w Polsce. Zobaczycie jak duże znaczenie mają małe bezlusterkowca, takie jak nowy Lumix S5II.
Warsztat: Realizacja dokumentów. Lumix S5II.
Krystian przedstawi swój sprzęt, z którego korzysta do realizacji dokumentów. Będzie można popracować wspólnie i podyskutować o kreacji krótkich form filmowych, takich jak teledyski, dokumenty, reklamy czy filmy artystyczne.

Strona prowadzącego: www.lightkeeper.pl oraz www.bielatowicz.com

_____________________________________________________________

Kamil Atylla Lemie

Polski aktor oraz model. Jest także kaskaderem, pielęgniarzem, nauczycielem i artystą cyrkowym, tancerzem, pisarzem, sportowcem wielozadaniowym, poetą, dziennikarzem i producentem. Studiował aktorstwo w Polskiej Szkole Filmowej (PWSFTviT) i kaskaderstwo w Polskiej Akademii Kaskaderskiej „Dziuniek” pod kierunkiem Władysława Barańskiego. Pracował nad wieloma różnorodnymi projektami medialnymi na całym świecie, od Finlandii, Polski po Rosję, Mongolię, Arabię, Nowy Izrael i Wielką Brytanię.

Zagrał m.in w: Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, Król Artur: Legenda miecza, Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

https://www.instagram.com/kamillemie.official/?hl=pl
https://www.imdb.com/name/nm2630567/